Kvaliteetkosmeetika

Juuksepikendused

Juuksepikenduste hind sisaldab juuksepikenduste paigaldust ning viimistlevat lõikust.        

Simply Natural „Mago“ (1 salk) 30cm

3,90€

 

Simply Natural „Mago“ (1 salk) 50cm 

 

5,00€

 

Simply Natural  (keratiin 1 salk) 30cm

 

3,60€

 

Simply Natural (keratiin 1 salk) 50 cm

 

4,60€

 

 

 

Laste juuksed (keratiin 1 salk) 40cm

3,90€

Laste juuksed (keratiin 1salk) 45cm  

4,30€

Laste juuksed (keratiin 1salk) 50cm

4,90€

Laste juuksed (keratiin 1salk) 60cm

5,90€

 

 

 

 

Ribapikenduse eemaldamine + taaspaigaldus (1tk)

1,70€

Ribapikenduse eemaldamine (1tk)

1 €

  

HairBond Slaavi juuksepikendused (keratiin 1salk)  30cm 

2,90€ 

 

HairBond Slaavi juuksepikendused  (keratiin 1 salk) 40cm-50cm 

3,40€

 

 HairBond Slaavi juuksepikendused   (keratiin 1salk)  55cm-60cm

 3,90€

 

 HairBond Slaavi juuksepikendused  (keratiin 1salk) 70-80cm

 4,40€

 

  

Naturaalne Remy efektjuuksesalk

(1 salk)

3,50€

Juuksepikenduse hooldus (1 tund)  (Mago-,keratiin-, ribapikendused)

38€

Juuksepikenduste eemaldamine 

 (Mago,keratiin 1 salk)

0,60€

Juuksepikenduste taaspaigaldus 

(Mago, keratiin 1 salk)

0.60€

 

 

Kliendi enda pikenduste paigaldamine

(1 salk)

1€

Keratiini /Teip  lisamine

kuni10€

 

 

Simply Natural "Mago" juuksepikenduste
uuendamine keratiiniga (1 salk)

1,95€

 

 

 

 

Simply Natural on uusim kõrgkvaliteetne juuksepikenduste bränd Eestis. Tegu on maineka Soome kaubamärgiga, mis on juba sealse turu vallutanud ja laieneb nüüd hoogsasti üle maailma. Simply Natural kasutab oma pikendustes 100% naturaalseid India Super Remy juukseid. See tähendab, et lisaks sellele, et kõik juuksed on õiget pidi (nagu inimese peas), on ka kõik karvad salkudes täpselt ühepikkused. See omakorda tagab ühtlase tiheduse salgu otsast tipuni ja erakordselt ilusa ja kvaliteetse välimuse. Kõik B tähega algavad toonid värvivalikus on koguni tulnud tehasest ilma igasuguse juuksevärvita. Neid on seal pleegitatud mustadest juustest, kuni on saavutatud soovitud toon. Selline kompromissitu püüdlus kvaliteedi poole ei jää märkamatuks. Tegemist on hetkel parimate juuksepikendustega Eestis.

Rohkem infot: www.simplynatural.ee      

 

"MAGO"

 

 Ilumaailmas käib kõigis valdkondades pidev areng, ning olemasolevaid lahendusi ja tehnoloogiaid arendatakse. Aeg-ajalt toimuvad siiski suuremad innovaatilised hüpped. Selleks on antud juhul Simply Natural „Mago“. Uute juuksepikenduste kinnitustehnoloogia on paar aastat tagasi välja töötatud ja nüüd hiljuti turule jõudnud ja patenteeritud. Pikendused kinnituvad päris juuste külge naturaalse puuvillase nöörikesega. Selle jaoks on kasutusse võetud ainulaadne sõlm, mis pannakse kõikidele pikendustele tehases külge. Professionaalne koolitatud juuksur paigaldab need kliendi pähe läbi spetsiaalselt välja töötatud metoodika Tulemuseks jääb enneolematult loomulik tunnetus kliendile ja ülim diskreetsus. Sõlmkinnitus on äärmiselt väikene, märkamatu, ning pakub

 

liigendsüsteemi juuste loomulikumaks liikumiseks peas. Samuti ei tekita need peanahale stressi, ei riku absoluutselt kliendi enda juukseid, ning on äärmiselt tugevad ja vastupidavad, taludes kõikvõimalikke igapäevaseid toiminguid, nagu pesemine, föönitamine, sirgendamine, saun jne. „Mago“ juuksepikendusi ei ole praktiliselt peas tunda, need tunduvad sedavõrd loomulikud. „Mago“ tehnoloogia koos  „Simply Naturali“ juuksekvaliteediga tagab parima lahenduse teie juuste pikendamiseks, mida seni on nähtud.

 

 

 

 

       JUUKSEPIKENDUSED LASTE JUUSTEST

Meil on rõõm pakkuda Teile lisaks ubikaalsetele "Mago" sõlmpikendusele ka teist eksklusiivset toodet - JUUKSEPIKENDUSI LASTELT LÕIGATUD JUUSTEST.

Omame ca 14-aastast kogemust juuste pikendamisel ja otsime/valime oma klientidele alati äärmiselt hoolikalt p a r i m a i d  erinevate maade turgudel esindatud /toodetud juuksesalke.Otsustasime lisada nende juuste paigaldamise oma teenuste nimekirja eelkõige nende kõrge kvaliteeditõttu , kuna nad on äärmiselt

  • pehmed
  • kerged
  • siidised
  • praktiliselt töötlemata

Kõik nimetetud omadused tagavad ühtlasi nende pikaealisuse.Olemata rikutud rohkest keemilisest töötlemisest, on nad kahjustamata ja tervemad kui täiskasvanutelt lõigatud juuksed ning alluvad (kliendi soovi korral) paremini toonimisele/ värvimisele jms.

NB! Tegemist on slaavi juuksepikendustega , mida saadakse Venemaa aladelt.

Näiteks: laps on tüdinud oma pikast patsist ja otsustab selle juuksurisse minnes maha lõigata.Selle asemel , et pats  minema visata , nagu tavaliselt tehakse, jätab ta oma juuksed salongile, saades selle eest ka rahalise tasu.Seega on laps rahul- naudib uut look`i ,saab lisaks taskuraha ning maha lõigatud kiharad kaunistavad uut kandjat veel pikka aega.

Esialgu on lastelt saadud juuksesalgud saadaval vaid ribapikendustena.Orienteeruvalt septembrikuust hakkame paigaldama ka keratiinmeetodil.

* 20tk ribapikendust on 10 täissalku / 40tk ribapikendust on 20 täissalku.

 

 

 

 

   

Hairbondi puhul on tegemist vene päritolu slaavi juuksepikendustega. Juuksematerjal on 100% naturaalne ja vastupidav Remy toodang, mis tähendab, et kõik karvad jooksevad salkudes samas suunas, nagu peas kasvades. Seetõttu on karvade struktuur terve ja kutiikulid kahjustamata. Pikendused kannatavad hästi igapäevatoiminguid ja püsivad kaua pehmed ja siidised. Tootevalik sisaldab tugevaid keratiinkinnitusi, teipe ja tress-pikendusi. Hairbond juuksepikendused tunduvad peas loomulikud, ning ei ole otstest hõredad.