Kvaliteetkosmeetika

Hinnakiri Kuumad - Käärid

Lühikesed juuksed24€
Õlgadeni juuksed27€
Pikad juuksed31€
Ülipikad ja väga katkised juuksed35€
Peapesu + kuivatus enne kuuma-kääri lõikust

5€

                                                                                      

 

KUUMA-KÄÄRI LÕIKUS
 

(lõikus võtab aega umbes 1 tund)

Thera cut juukselõikus - kuumade kääridega lõikus tagab parima tulemuse!

Eesti turul juba üle 10 aasta populaarsust kogunud lõikus kuumade kääridega ehk Thera cut lõikus on revolutsiooniline, kuna nendega lõigatud juuksed ei lähe nii kiiresti katki ja kasvavad paremini.

Thera cut käärid on nagu käärid ikka, ainult et neil on juhe taga, mis on ühendatud digitaalse arvutipõhise süsteemiga. Arvuti tagab ühtlase temperatuuri, millega juukseid lõigatakse. Temperatuuri valib juuksur ise, vastavalt juuksekarva paksusele ja kahjustatusele.

Nende kääridega lõigates „sulatatakse“ kinni kõik lõhenenud juukseotsad. (Tegelikult juuksed veel sellel temperatuuril ei sula) Juuksed säilitavad niimoodi oma loodusliku õlisisalduse ja niiskuse, mis jäävad juustesse püsima.

 

Fotodel on näha mikroskoobi all ja 500 kordse suurendusega juuksekarvad. Vasakpoolsel pildil on tavaliste kääridega ja parempoolsel pildil kuumade kääridega lõigatud karv. Erinevus on ilmne ja kasu kohene. Eriti kahjustatud juuste puhul võib tulemuste ilmnemine võtta mõned lõikuskorrad.

Lõikus sobib kõigile. Eriti soovitame neile, kes soovivad oma juukseid kasvatada. Samuti mõjub hästi õhukestele ja poorsetele juustele. Kuuma kääri lõikust soovitame teha 3 kuu tagant. Kui vahepeal lõigata tavaliste kääridega, siis kuuma kääri mõju kaob. Seetõttu on mõtekas jääda truuks sellele tehnoloogiale.